7. Festivalčić ”Naše kolo veliko” – program

7. Festivalčić ”Naše kolo veliko” – program2016-11-19T10:22:58+00:00

7. Festivalčić dječjeg folklornog stvaralaštva “Naše kolo veliko”
4. i 5.4. 2014.
PROGRAM

Petak, 4.4.2014. u 18.00 sati

 

1.DND KRAPINA
„Sijaj ,sijaj sončece“
(dječje igre, pjesme i plesovi Hrvatskog zagorja)
Koreografija:
Voditeljica alpske pelsen zone(prema kriterijima HDFKiV): Marija Klasić
Glazbena obrada i voditelj: Petar Varga

2.DV PIPI DUGA ČARAPA
„Birajmo si frajlicu“
(dječje igre i pjesme iz Podravine)
Koreografija i voditeljica skupine:
Lidija Mikulan Sraka

3.DV VRAPČE
„Širi viri“
(dječje igre iz Slavonije)
Koreografija i gl. obrada: Jadranka Lončarić
Učiteljica folklornog plesa (prema kriterijima HDFKiV):
Jadranka Lončarić

4. DV GRIGORA VITEZA
Dječje pjesme i igre iz Dalmacije
Koreografija i gl. obrada:
Natalija Duvančić i Dubravka Knezović
Voditeljice skupine i glazbenog sastava:
Natalija Duvančić i Dubravka Knezović

5. DV BUDUĆNOST
“Dini, dini dinčeki”
(dječje igre i pjesme iz Moslavine)
Koreografija i voditeljica skupine Anita Šipek
Glazbena obrada i voditelj tamburaškog sastava: Petar Varga

6. OŠ LJUDEVIT GAJ – KRAPINA
“Na okolo šalate “
(dječje igre, pjesme i plesovi Hrvatskog zagorja)
Koreografija i voditeljica: Marija Klasić
Glazbena obrada i voditelj tamburaškog sastava:
Katarina Rihtar

7. DV SESVETE
“Oj, ptičice lastavčice „
(dječje igre i pjesme iz Slavonije)
Koreografija i gl. obrada: Natalija Malić
Voditeljica skupine i glazbenog sastava: Snježana Petej

8. ZFA DR. IVANA IVANČANA
„Taši, taši kolo“
(dječje igre i pjesme Baranje)
Koreografija :Ana Marić
Gl. obrada: Marijan Makar
Voditeljica skupine: Ana Marić
Voditelj tamburaškog sastava: Marko First

9. OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG
”Igrajmo se svatov”
(dječje igre, pjesme i plesovi Međimurja)
Koreografija:Morana Podnar
Gl. obrada: Predrag Bobić
Voditeljice skupine:Morana Podnar i Ana Lalić
Voditelj tamburaškog sastava:
Predrag Bobić

Subota, 5.4.2014. u 11.00 sati

 

1.KUD IVANIĆ – Ivanićgrad
„Kroz Posavinu“
(pjesme, dječje igre i plesovi Posavine)
Koreografija: Sanja Emm
Gl. obrada: Vitomir Čanađija
Voditeljica skupine: Sanja Emm

2. CENTAR ZA KULTURU I FILM „AUGUST CESAREC“
“Cancaj mede, crni kos”
(dječje igre iz Dalmacije)
Koreografija i voditeljica skupine: Anita Šipek
Glazbena obrada i voditelj tamburaškog sastava: Petar Varga

3. DV SESVETE
„Sejala je baba lena“
(dječje pjesme i plesovi iz Međimurja)
Koreografija i gl. obrada: Natalija Malić
Voditeljica skupine i tamburaškog sastava: Snježana Petej

4.KUD MIHOVIL KRUŠLIN – ŠENKOVEC
„Mi smo djeca vesela“
(dječje igre, pjesme i plesovi Slavonije)
Koreografija: Barbara Franić
Glazbena obrada: Petar Varga
Voditeljica skupine: Barbara Franić
Voditelj tamburaškog sastava: Petar Varga

5.DV TREŠNJEVKA
“Idu, idu krijesnice”
(dječje igre i pjesme iz Podravine)
Koreografija i voditeljica skupine:
Božica Kuštre
Dolaze u nošnjama

6.OŠ PREČKO
Dječje igre i plesovi iz Jezera, otok Murter
Koreografija: Goran Knežević
Glazbena obrada: Andrea Antić
Učiteljica folklornog plesa (prema kriterijima HDFKiV): Nina Knežević

7.HKUD “ŽELJEZNIČAR”
“Sansego gradiću”
(dječji folklor otoka Suska)
Koreografija: Vesna Robinić
Glazbena obrada: Marko Robinić
Umjetnička voditeljica (prema kriterijima HDFKiV): Katarina Horvatović

8.DFA SESVETSKA SELA
„Mi smo seke bosonoge”
(dječje igre, pjesme i plesovi Slavonije)
Koreografija: Morana Podnar
Gl. obrada: Vedran Kolarić
Voditeljica skupine: Morana Podnar
Voditelj tamburaškog sastava:Vedran Kolarić

9.HKUD „PETAR ZRINSKI“ – Vrbovec
„Ši hu, ide cug“
(dječje igre iz Hrv. zagorja)
Koreografija i gl. obrada:Ljiljana Stanko
Stručna voditeljica (prema kriterijima HDFKiV): Ljiljana Stanko
Voditeljice skupine:Morana Podnar i Ana Lalić
Voditelj tamburaškog sastava:
Predrag Bobić

Subota, 5.4.2014. u 18.00 sati

 

1. KUD PRESLICA – Blato
„Sedam godin’ okolo“
(dječje igre i pjesme iz Posavine)
Koreografija: Nikolina Tomaško
Gl. obrada: Nikola Tuškan
Voditeljica skupine: Nikolina Tomaško
Voditelj tamburaškog sastava: Dražen Šoić

2. KUD “HORVATI” – Horvati
“Dečica, micica, polkica”
(dječje igre, pjesme i plesovi iz Horvata)
Koreografija : Snježana Maslać
Gl. obrada: Mario Pleše
Voditeljica skupine: Snježana Župančić Maslać
Voditelj tamburaškog sastava: Nikola Biondić

3.KUD „IVANČICE“ – Kutina
„Pometač“
(dječje igre iz Moslavine)
Stručna voditeljica (prema kriterijima HDFKiV): Katica Tomac i voditeljica:
Glazbena obrada i voditelj: Damir Kralj

4.OSS BUŠEVEC
„Sedi maček na stazici“
(dječje igre i pjesme iz Podravine)
Koreografija: Maja Kovačević
Glazbena obrada: Zoran Jakunić
Voditeljica skupine: Maja Kovačević
Voditelj tamburaškog sastava: Zoran Jakunić

5. KUD BRATINEČKO SRCE – Bratina
“Mi smo male mačkare”
Koreografija: Snježana Skenderović
Gl. obrada: Mario Kambić
Voditeljica skupine: Mateja Turk
Voditelj tamburaškog sastava: Mario Kambić
Garderoba

6. KUD „PUŠĆA“
„Pi,pi,pi“,
(dječje igre i pjesme iz Međimurja)
Koreografija: Jelena Kiseljak
Gl. obrada: Srđan Stanojević
Voditeljice tamburaškog sastava: Anica i Jelena Kiseljak

7. KUD ZVIR – Dražice, Jelenje
„Kolo, kolo janca“ – Grobničke dječje igre
Koreografija i gl. obrada: Alenka Juretić
Učiteljica folklornog plesa (prema kriterijima HDFKiV) Alenka Juretić i Martina Mičetić

8. KUD DRAGUTIN DOMJANIĆ
„Šap,šap,šap “
(dječje igre i pjesme iz Slavonije)
Voditeljica skupine: Snježana Fister
Voditelj tamburaškog sastava: Danijel Pavlović
Koreografija: Snježana Fister
Gl. obrada: Danijel Pavlović

9. OŠ ANTE KOVAČIĆA – Zlatar
„Tri guske bjele“
(dječje igre i pjesme Podravine)
Koreografija: Anita Petanjek-Macan
Glazbena obrada: Robert Mihovilić
Voditeljica skupine: Anita Petanjek-Macan
Voditelj glazbe: Robert Mihovilić

ULAZ BESPLATAN