DVD-Naše kolo veliko 2

DVD-Naše kolo veliko 2

80.00 Kn

1. FESTIVAL DJEČJEG FOLKLORNOG STVARALAŠTVA, 15.05.2008.
Dječji vrtići i škole

(Cijena DVD-a je: 80,00 kuna, poštarina cca 15 kn-pouzeće- nije uključena u cijenu)

DV “Budućnost”
“Međimurje kak' si lepo zeleno”
(dječje igre iz Međimurja)
Koreografija i voditelj: Anita Šipek
Gl.obrada i voditelj tamb.sastava: Petar Varga

DV “Špansko”
“Oj, ptičice lastavčice”, (dječje igre iz Slavonije)
Koreografija i voditelj: Renata Pavić

DV “Vrapče”
“Šečem, šečem…..”,(dječje igre iz Međimurja)
Koreografija i voditelj: Jadranka Lončarić
Gl.obrada i voditelj: Ivanka Popović

“Zeleni Juraj“
(običaj iz Turopolja)
Koreografija i voditelj: Tatjana Catela
Gl.obrada i voditelj: Danijel Plehan

DV “Travno”
“Mata i Mara”, (dječje igre iz Slavonije)
Koreografija i voditelji:
A.Dedović, M.Balić, M.Šešok

DV “Trešnjevka”
“Jankić je dojahal“
(dječje igre iz Zagrebačkog Prigorja)
Koreografija i voditelj: Božica Kuštre
Gl.obrada: Božica Kuštre

DV “Tatjane Marinić“
“Bratec Ivo i mala Marica”
(dječje igre iz Međimurja)
Koreografija i voditelj: Lidija Kišur

“Lepo naše Međimurje”
Koreografija i voditelj: Maja Mirinović
Gl.obrada i vod. tamb. sastava: Mario Pleše

DV “Grigora Viteza”
“Eden, doden”
(dječje igre iz Hrvatskog Zagorja)
Koreografija i voditelji: S.Zrinščak, N. Duvančić
Gl.obrada:Tanja Šimek

DV “Kolibri”
“Enci, benci”
(dječje igre iz Posavine)
Koreografija i voditelj: Snježana Marković
Gl.obrada: i voditelj tamb. sastava:
Dražen Šoić

OŠ “Vugrovec – Kašina”
“Jelena je kruva pekla”,
(dječje igre iz Podravine)
Koreografija i voditelj:Snježana Fišter
Gl.obrada i voditelj tamb.sastava:
Vladimir Vuger

OŠ”Ščitarjevo”
“Posavečko dete”, (folklor Posavine)
Koreografija i voditelj:Emilija Đurić
Gl.obrada: Vlatka Antolović

OŠ “Nad lipom” – skupina “Lipići”
“Mi smo djeca vesela”
(dječje igre iz Slavonije)
Koreografija i voditelj:Nataša Čulibrk
i Gordana Ljubešić
Gl.obrada i voditelj tamb.sastava:
Vladimir Vuger

OŠ “Prečko”
“Grizlica”, (narodni plesovi iz Podravine)
Koreografija i voditelj:Nina Knežević
Gl.obrada:Dražen Varga

OŠ Braće Radića
“Djeca bi se igrala”
(dječje igre iz Posavine)
Koreografija i voditelj:Jasna Skenderović

OŠ Špansko – Oranice
(pjesme i plesovi iz Podravine)
Koreograf i voditelj: Morana Podnar
Gl. obrada i voditelj tamb. sastava:
Predrag Bobić
Tamburaški sastav OŠ T.Brezovačkog

OŠ “Šestine”
“Po Prigorju”, (folklor Prigorja)
Koreografija i voditelj: Vesna Vucelić
Gl.obrada i voditelj tamb.sastava: Kadoić Mira

OŠ “Zapruđe”
“Tri guske bele”
(dječje igre iz Podravine)
Koreografija i voditelj:Mirjana Valter
Gl.obrada i voditelj tamb.sastava:
Krešimir Jegić

SKU: dvd-06 Kategorija: